sergi

İstanbul’un en önemli ev dekorasyon ve tasarım merkezi olan addresistanbulART&DESIGN Sanat Platformu ile sanat sevdalılarının da uğrak yeri olacak. Türkiye içinde ve dışında birçok Sanat ve Tasarım projelerine imza atmış olan Art& Design Sanat Platformu şimdi addresistanbul projesi ile sanat severler ile buluşuyor.

 

Popülaritesi  giderek yükselen  çağdaş ve ulaşılabilir sanatta ve tasarım işlerde  lüksün tanımı yeniden yapılıyor. Her an ulaşılabilen, mutlu edebilen, sessiz ve dingin sanatsal tasarımlar ve yeniden yorumlanmış anlayış  biçimleri ile yaşamımızı da yeniden yaratıyoruz. Tasarım ve sanatın, disiplinlerarası söylemlerin iç içe geçtiğini biliyoruz.

 

Ofisimizdeki koltuktan, kullandığımız araçların detayına, elimizdeki telefondan soframızdaki tabağa, okuduğumuz derginin kağıt kalitesinden, dokunduğumuz sanat eserine kadar her şeyde estetik kaygılar taşıyan alanlar oluşturduk. İşte A& D ile, addresistanbul’da var olan tüm estetik alanlara bir sanatsal dokunuş daha eklensin istedik..

 

Tüm konuklarımız, sanatçıların, koleksiyonerlerin, tasarımcıların, performans ve söyleşilerine ve farklı sanat projelerine ev sahipliği yapacağımız bu platforma  gelip rahatça dolaşıp keyifle kahvelerini yudumlayarak, onlar için yarattığımız sanat ve tasarım ile dolu alan içinde, yenilikleri takip edebilecek.

 

Yaratıcı potansiyelimiz ve geçmişten gelen kültürel değerlerimiz ile birlikte genç ve dinamik bir ülkenin bireyleri olarak, yapılacak işlerde sanat ve tasarıma ciddi ve samimi bir katkımız olacağına inanıyoruz.

art

Sergi 7

oyun-zamani-logo

Sergi 8

zerre

Sergi 6

nesever-gur-morale-2-serisi-ile-addres-istanbulda-33816

Sergi 5

recep-ciftci-300x300

Sergi 4

fi%cc%87nal_bros%cc%a7u%cc%88r


Sergi 1

Sergi 2

Sergi 3